Logo
17 Жовтня 2014, 15:02

Понад 200 скороходів змагатимуться в Івано-Франківську

Завтра в Івано-Франківську стартує XVIII Міжнародний кубок «Вечірній Івано-Франківськ» та Чемпіонат України зі спортивної ходьби. Цього року в змаганнях візьмуть участь 200 учасників з 16 областей України та команда скороходів з Молдови.

матешко

Змагання стануть своєрідною репетицією до Кубку Європи зі спортивної ходьби, який пройде в нашому місті 17 травня 2015 року.

«З вчорашнього дня в Івано-Франківську розпочався семінар суддів зі спортивної ходьби в якому беруть участь 28 фахівців з усієї України. Це семінар проводиться для того, щоб ми отримали краще кваліфікацію і могли на достойному рівні провести майбутній Кубок Європи», – зазначив на прес-конференції голова Івано-Франківського міськспорткомітету Віталій Матешко.

За його словами, організатори сподіваються, що змагання, які стартують завтра допоможуть їм на 30 відсотків відпрацювати та змоделювати ті елементи, які плануються втілити у життя в травні наступного року.

«Сьогодні до нас приїжджають європейські експерти, які будуть оцінювати змагання як тестові перед Кубком Європи. Є важливим той факт, що змагання будуть відбуватися по вулиці Незалежності на сертифікованій трасі. Нещодавно, 28 вересня, ми отримали на цю трасу відповідний сертифікат», – розповів В. Матешко.

Урочисте відкриття змагань відбудеться сьогодні о 19 годині на площі біля пам’ятника Іванові Франку. А старти спортсменів відбуватимуться 18 та 19 жовтня о 10 год. на вулиці Незалежності.

кубок ВІФ