Logo
7 Серпня 2015, 19:45

Понад 4 тисячі чоловіків Івано-Франківська через соцмережі запрошують до військкомату (СПИСОК)

Сьогодні, 7 серпня в івано-франківських спільнотах соцмережі Facebook активно поширюють документ під назвою “Список військовозобов’язаних, які підлягають оповіщенню та запрошуються до міського військового комісаріату».

зсу

На  117 сторінках – прізвища понад 4 тисяч чоловіків віком від 45 до 21 року. Як пояснив військовий комісар Івано-Франківська Ігор Сорокопуд, у списку – військовозобов’язані, які перебувають на обліку в міському комісаріаті і яких протягом шести хвиль мобілізації викликали до військкомату, пише  Бліц-Інфо.

«Тут є ті, до яких ми з різних причин не могли «достукатись» за допомогою оповіщення. Адже когось не було дома, хтось не проживає за пропискою,  хтось був раніше переданий на облік з числа призовників і не отримав військово-облікові документи... Різні варіанти. Це зроблено з метою впорядкування військового обліку та визначення тих, хто може бути залученим до заходів мобілізації. Та це не означає що всі чотири тисячі будуть мобілізовані», - зазначив Ігор Сорокопуд.

Тож, іванофранківцям, що знайшли себе у списку варто прийти до військового комісаріату для уточнення персональних даних.