Logo
31 Липня 2017, 11:35

Понад півсотні бігунів пробігли нічним Франківськом (ФОТО)

У ніч з 29 на 30 липня в Івано-Франківську провели Нічний забіг-2017, участь у якому взяли 59 бігунів. Подія проходила в рамках підготовки до цьогорічного Frankivsk Half Marathon, який 24 вересня проведе платформа "Тепле Місто".

7

Стартували і фінішували учасники на території заводу "Промприлад" (вул. Сахарова, 23). Вони долали дистанцію у майже 6 км, яка пролягала по вулицях Сахарова, Чорновола, Незалежності та Мельника, у супроводі велосипедистів, пише sport.if.ua.

Забіг мав благодійну мету і проходив без підрахунку часу. Організаторам вдалось зібрати 3000 грн на проведення спортивних змагань серед людей з особливими потребами, які організовує Мальтійська Служба Допомоги.

За словами організатора забігу, координатора програми "Гарячий спорт" від платформи "Тепле Місто" Ігоря Крицака, на цей Нічний забіг зібралось майже вдвічі більше учасників, ніж торік, що свідчить про розвиток бігового руху в Івано-Франківську. "Зараз літо, спека, тому ми вирішили побігати вночі й організувати такий андеграундний івент, - говорить Ігор Крицак. - Плюс завдяки Нічному забігу ми зможемо допомогти тим, хто цього потребує".

Після бігу учасники могли освіжитись водою та фруктами, потанцювати під музику DJ Kozlov, а також  сфотографуватись у неоновій фотозоні забігу.

У рамках підготовки до Франківського Півмарафону-2017 зараз уже проводяться відкриті бігові тренування та лекторій, а в серпні пройде Кольоровий забіг. Зареєструватись на Frankivsk Half Marathon можна через сайт run.if.ua.

Платформа "Тепле Місто" проводить півмарафон уже третій рік поспіль у рамках програми "Гарячий спорт". Frankivsk Half Marathon - один із найбільших бігових заходів Західної України.

1

2

3

4

5

big_DSC_9965

8

9

10

11

14

Фото - Антона Куби