Logo
17 Липня 2014, 21:24

Попри гучні заяви посадовці не проводили демонтаж незаконних "літників" в Івано-Франківську

Попри гучні заяви посадовці не проводили демонтаж незаконних "літників" в Івано-Франківську
Прокуратурою Івано-Франківська проведено перевірку у Департаменті комунального господарства, транспорту і зв’язку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Встановлено, що попри гучні заяви міської ради, з початку 2014 року жодного з 64 несанкціонованих МАФів та літніх майданчиків у місті не знесено. У 2013 році з 27 таких об’єктів  демонтовано лише 5, тай ті у добровільному порядку самими порушниками.

Внаслідок такої бездіяльності працівників Департаменту недобросовісні землекористувачі і надалі продовжують незаконно використовувати землю в комерційних цілях, не сплачуючи коштів до бюджету.

Більше того, прокурорська перевірка виявила, що 60 тисяч гривень для проведення робіт по демонтажу, закладених у міському бюджеті у минулому році, так і не були використані, а тому цьогоріч на ці потреби заклали вже меншу суму.

Крім того, зафіксовано чимало порушень при виконанні рішень виконавчого комітету Івано-Франківської ради за попередні роки.

Посадові особи Департаменту не повертають особам майно, що залишилось після звільнення земельної ділянки і не беруть його на відповідальне зберігання. Це дає можливість власникам звертатися до суду про відшкодування заподіяної їм шкоди та може призвести до невиправданих витрат з місцевого бюджету. Водночас зовсім не проводиться робота по відшкодуванню коштів за незаконне використання земельних ділянок порушниками шляхом звернення до суду, що надало би можливість реально збільшити бюджет міста.

На виявлені порушення прокуратурою внесено подання міському голові Івано-Франківська з вимогою вжити заходів для їх усунення та поставлено питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності винних осіб.

Бліц