Популярний франківський супермаркет “відзначився” продажем алкоголю неповнолітнім

14 травня в рамках відпрацювань представниками робочої групи з питань виявлення продажу алкоголю неповнолітнім було затримано хлопцяу, яки розпивав алкоголь на вулиці Шевченка, поруч із місцем, де його і придбав.

Як з’ясувалося згодом, алкоголь неповнолітньому продали у одній із найбільших торгових мереж міста ТзОВ “Пакко Холдинг” супермаркеті “ВОПАК”, який знаходиться за адресою: вул. Шевченка, 1.

Касир супермаркету під час реалізації товару не вважав за потрібне поцікавитися віком особи, якій здійснив продаж алкоголю.

З адміністрацією закладу проведено профілактичну бесіду та відібрано пояснення з приводу зазначеного інциденту. Представниками сектору ювенальної превенції ГУ НП складено протокол за статтею 156 кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме продаж алкоголю неповнолітнім.

Робоча група наполегливо звертається до представників та власників торгових закладів із закликом не здійснювати продаж алкоголю неповнолітнім, тим самим не порушувати норми чинного законодавства, бути свідомими та відповідальними.


Джерело: Фіртка

Підписуйтесь на канал Новини Франківськ в Telegram

1334 1

Залишити Коментар