Logo
15 Січня 2015, 18:02

Поштарі Росії носять жовто-синю форму, а від «нацистської» відхрестилися (ФОТО)

Російські поштарі не перестають дивувати: виявляється, рядові працівники установи насправді носять жовто-синю форму. 

1

У мережі є купа фото, де видно, що відділення "Пошти Росії" фактично заполонили кольори українського прапору. Адже крім вбрання поштарів у жовтий та синій кольори розфарбовані й поштові скриньки, пише Tabloid.

А от від "нацистської" уніформи, яку днями так палко обговорювали в Інтернеті, "Пошта Росії" офіційно відхрестилася.

2

"На прохання ветеранів "Пошти Росії" я хотів би підкреслити образливість порівняння форми поштових працівників з нацистською уніформою. По-перше, це фальшивка. Форма поштових працівників керівного складу темно-синього кольору, а співробітників відділень - більш світлого відтінку", - заявили "РИА Новостям" у відомстві.

3

"Форма на фотографіях, поширених в мережі Інтернет, була просто перефарбована в чорний колір", - запевнили у "Пошті Росії".

4

У Facebook "Пошти Росії" також показали, як наразі виглядає форма операторів пошти. Саме її й намагаються "впровадити як корпоративний стандарт". Таким чином, поштарі Росії все ж таки з часом перестануть носити жовто-синю форму, а перейдуть на біло-синю.

5

До слова, в окупованому Криму Росія не стала сильно морочитися із реорганізацією поштових відділень. Так, на українських поштових скриньках просто зафарбували національну символіку, а слово "Пошта" аби як перетворили на "Почта".

6