Logo
14 Березня 2015, 17:37

Працівники ДАІ Івано-Франківщини повернулися із зони АТО (ФОТО)

Сьогодні вночі додому благополучно повернулися 15 працівників міліції Івано-Франківщини, які впродовж місяця несли службу на блок-постах та забезпечували супровід колон автотранспорту в східному регіоні України.

даі1

Про це повідомляють в СГЗ УМВС в Івано-Франківській області.

Загін правоохоронців урочисто зустріли друзі, колеги та рідні. Правоохоронцям за гідне несення служби та патріотизм подякували заступник начальника Управління МВС в області Василь Віконський та начальник Управління ДАІ в області Валерій Некипілий.

Працівники загону ДАІ області під керівництвом полковника міліції Олександра Прасулова під час несення служби на Луганщині розкрили низку злочинів. Зокрема прикарпатські правоохоронці затримали зловмисника, який незаконно перевозив холодну зброю. У іншого правопорушника міліціонери вилучили 1 мільйон 300 тисяч гривень, походження яких він не зміг пояснити. Також на їхньому рахунку розкриття двох крадіжок майна. Правоохоронці, варто зазначити, неодноразово потрапляли під ворожі обстріли.

Усіх працівників ДАІ відзначили подяками і грошовими нагородами. Після короткого відпочинку вони повернуться до виконання службових функцій на рідній Івано-Франківщині.

даі2

даі3

даі4

Схожі Новини