Logo

6 Травня 2015, 16:43

Працівники військомату разом із міліцією та активістами прийшли на франківську фірму, аби вручити повістки (ФОТО)

У середу, 6 травня, військові із громадської організації “Асоціація учасників АТО” спільно із представниками внутрішніх справ та військкомату завітали на ТзОВ “Галичина-Табак”, аби вручити працівникам повістки.

1

Це товариство розповсюджує продукти харчування, побутову хімію, алкогольні вироби та тютюн. У міліції та військкоматі кажуть, що “Галичина-Табак” ігнорує мобілізацію, а тому об’єдналися із бійцями АТО, аби зайти на територію товариства з метою вручити повістки, пише Репортер.

На прохідній нас пропустили, проте охоронець сказав, що не знає, де директор, чи був сьогодні тут і чи буде. На території складів працівники військкомату встигли вручити повістки лише двом працівникам “Галичина-Табак”. Решта – розбіглись. Перший склад зачинили на колодку, всередині залишились люди…

На вулиці біля складів кілька вантажників. Де керівництво – не знають. Більшість позакривалися у кабінетах. Тому поспілкуватись із начальством представники міліції, військкомату та бійці АТО не змогли.

“Представники військкомату неодноразово зверталися, аби вони подали списки працівників. Підприємство злісно ухиляється від мобілізації, – говорить Юлія Качальська, представник міліції. – Сьогодні нас настановили саме у такій формі поговорити із керівництво щодо вручення повісток. Нам не надають списки, тому сьогодні ми хотіли їх отримати у відділі кадрів. Але зачинено. Вони зобов’язані щомісяця подавати у віськкомат списки, але не робили цього жодного разу. Поки що будемо чекати, що директор прийде”.

3

4

5

6

7

8

9

10

Схожі Новини