Logo
9 Травня 2015, 18:23

Правоохоронці розкрили пограбування жителя Івано-Франківська

До Івано-Франківського міського відділу міліції звернувся житель обласного центру із заявою про скоєння щодо нього пограбування. Того ж дня правоохоронці встановили особу та затрималипідозрюваного у вчиненні цього злочину.

телефон

Як з’ясувалося, зловмисник на одній із вулиць обласного центру перестрів чоловіка, який повертався додому та силоміць відібрав у нього мобільний телефон. Поки потерпілий оговтався, кривдник устиг зникнути.

Про це повідомляє СГЗ УМВС в області.

Проведеними заходами правоохоронці затримали підозрюваного у грабіжництві, який уже притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення майнових злочинів. Ним виявився житель приміського села. Як зясувалося, здобутий грабунком телефон парубок продав, а отримані кошти витратив на власні потреби.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.186 «Грабіж» Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до шести років.

Правоохоронці також з’ясовують можливу причетність цього підозрюваного до скоєння інших подібних кримінальних правопорушень.