Logo
18 Січня 2019, 19:51

Правоохоронці шукають жертв афериста, який видавав себе за працівника СБУ

Вже відомо, що 37-річний прикарпатець Василь Гринишин більше року видавав себе за представника підрозділу Центрального апарату СБУ з антитерористичної діяльності.

Чоловік родом з Коломийщини, але проживав у селі Підлужжя, Тисменицького району. 17 січня правоохоронці провели обшуки у нього вдома, де знайшли підроблене посвідчення працівника СБУ. Треба зазначити, підробка справді "ювелірна", тож і не дивно, що аферисту вірили. Відтак, Гринишину вдалось виманити у довірливих прикарпатців значні суми грошей.

За кілька тисяч доларів він обіцяв "вирішити" дозвільні питання у сфері пасажирських перевезень. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 190 КК України (Шахрайство).

Окрім того, під час обшуку у афериста знайшли пістолет з боєприпасами та документальні матеріали, які вказують, що він контактував з представниками правоохоронних органів Російської Федерації.

За джерелами Бліц-Інфо, прикарпатець ніколи не працював в системі Служби безпеки України. Втім, йому вдалося тривалий час видавати себе за представника підрозділу Центрального апарату СБУ з антитерористичної діяльності. Наразі вже відомо як мінімум про три випадки шахрайства. Та правоохоронці підозрюють, що жертв може бути набагато більше. Тож, якщо ви впізнали чоловіка на фото та постраждали від його дій - звертайтесь на лінію 102, або у міський відділок поліції, що на Бельведерській.


Схожі Новини