Logo
10 Липня 2019, 22:00
Теги: рибалка

Прикарпатець впіймав на спінінг велетенського сома

Нещодавно мешканець села Пійло Ігор Олексин спіймав на спінінг сома який важить 21 кг 200 грам.

Коли виміряли довжину риби, то виявилось, що вона має 1 м 42 см, пише Нафтохімік Калуш.

Такого рибальського «трофею», зросту майже як він сам, чоловік донедавна навіть у руках не тримав. Найбільшим його рекордом був впійманий раніше амур вагою 8 кг 700 г.

"Разом з друзями на рибалку ми поїхали 5 липня на річку Сівка, зокрема в Старий Мартинів Галицького району, де вона впадає в Дністер, – розповідав Ігор. – Колеги вирішили, що ловитимуть лящів, карасів на іншу не хижу рибу. А я на надувній моторній лодці, плаваючі по Сівці зі спінінгом і рибальськими снастями, з великим бажанням робив спроби, щоб впіймати щуку, окуня чи іншого хижака. На жаль, до вечора у мене не було жодної покльовки.

Прикарпатець додає, що з 5-ої години ранку знову виплив на Сівку риболовити. Довший час закидання також не були результативними. Припливши по Сівці до місця, де вона впадає в Дністер, побачив, що вода в ньому значно чистіша, ніж у Сівці. Біля понтонів були рибалки, тож чоловік поплив униз по течії та пробував щось впіймати недалеко від одного берега Дністра, то від другого. Але покльовки знову не було.

"Зморившись від такої риболовлі та недовгого сну, вирішив закинути якір, поснідати та трохи відпочити. Після цього на спінінгу поміняв резину на велику селіконову з офсетним гачком та продовжив ловити рибу. На другому закиданні і клюнув той велетенський сом. Десь півгодини  виважував цього монстра, який протягнув мене разом з лодкою і якорем вниз по течії на 150 метрів. Але в результаті важкої боротьби з рибою я таки її переміг. Мені повезло сома взяти у підсак і притягнути до берега", - каже чоловік.

Також він розповідає, коли витягнув рибу, то радості не було меж, бо такий трофей впіймати вдається не часто й не багатьом рибалкам. Друзі були у захваті від такого улову не менше мене. Звісно, вони ж і першими чоловіка привітали з встановленим особистим рекордом у риболовлі.