Logo
29 Липня 2019, 18:05

Прикарпатські лісівники відвідали мисливський фестиваль

27 липня втретє у мисливсько-спортивному клубі «Сокіл», що розташований у с. Суськ Костопільського району на Рівненщині, відбувся Всеукраїнський мисливський форум. У ньому взяла участь делегація прикарпатських лісівників на чолі з начальником Івано-Франківського управління Віктором Сахнюком.

Повідомляє прес-служба Держлісагентства, пише Типовий Франківськ.

Мисливський форум об’єднує однодумців та поціновувачів світу полювання, спорту та активного відпочинку. Для багатьох він вже став традицією, яку із величезним задоволенням підтримують учасники та організатори.

На Форум з’їхались учасники змагань та гості з усієї країни: мисливці, іноземці й прості українські родини. Завітали на дійство й представники Держлісагентства на чолі з заступником Голови Володимиром Бондарем.

У рамках заходу обговорили ключові питання мисливської галузі.Заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар у виступі зазначив, що мисливське господарство потребує популяризації, щоб суспільство розуміломету мисливського господарства та полювання в світі, у тому числі в Україні.

«На мою думку, такі заходи, як цей Форум, дають публічний резонанс, привертають увагу до мисливських традицій та культури не тільки самих мисливців, але й людей, які не мають відношення до цього захоплення. Треба розповідати і показувати людям, що мисливство – це не просто розвага чи навіть захоплення, це повноцінна галузь, де працюють тисячі людей, і в яку вкладають кошти, зокрема, на охорону мисливських тварин», – зазначив Володимир Бондар.

За його словами, таких заходів в Україні з кожним роком з’являється все більше і більше. Це і Закарпатський мисливський фестиваль – «День мисливця», і «Мисливська ватра» у Львові, вже за пару тижнів планується схожий захід на Київщині.

«Звичайно мисливські фестивалі не вирішать усіх проблем мисливської галузі. Ми повинні займатись просвітою, працювати із суспільством, щоб люди розуміли, які функції виконує мисливське господарство, на скільки воно необхідне для збереження біорізноманіття. І коли суспільство почне розуміти та підтримувати мисливство, тоді й мисливські фестивалі стануть популярнішими, як це єу поляків, угорців, словаків», – переконаний заступник Голови Держлісагентства Володимир Бондар.

Крім серйозних виступів, для учасників, гостей Форуму відбулися змагання «Мисливські стрільби» на Кубок Сокола,«Єгерські багатоборства», показові виступи позашляховиків, квадроциклів, кулінарні змагання-конкурси на найкращі страви з дичини. А також низка цікавих майстер-класів з дресури лабрадорів та ретриверів, натаски лягавих собак, розведення копитних тварин, із знерухомлення копитних.

На головній сцені МСК «Сокіл» відбувся майстер-клас з імітації реву оленів, що символізує поведінку тварини в природних умовах. Учасники Форуму з Житомирщини та Закарпаття інсценізували справжній батл конкурентів самців-оленів.