Logo
12 Березня 2020, 16:37

Прикарпатські медики проводять заходи та навчання з протидії коронавірусу

Вчора, 11 березня,  в департаменті охорони здоров’я відбулося засідання оперативного штабу з реагування на ситуацію щодо недопущення занесення і поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території Івано-Франківської області.

Хоча в Україні зареєстровано тільки один випадок захворювання спричиненої новою коронавірусною інфекцією, медики Прикарпаття не перестають проводити різні заходи та навчання з протидії коронавірусу, інформує пресс-служба ОДА.

Під час засідання були обговорені ключові питання, такі як рівень готовності закладів охорони здоров'я на випадок поширення хвороби та алгоритми дії від виявлення підозри на коронавірусну інфекцію COVID-19 до моменту госпіталізації.

Присутні висловили свої пропозиції щодо посилення роботи для недопущення занесення і поширення цього захворювання на Прикарпатті.

Серед них – чергове проведення відповідних навчань, не тільки в медичних та освітніх закладах, а й геріатричних пансіонатах, посилення інформаційно-просвітницької роботи, обмеження масових заходів та інше.

Крім того, директор ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» Руслан Савчук запропонував рекомендувати департаменту економічного розвитку промисловості та інфраструктури ОДА видати розпорядження щодо проведення дезінфекційної обробки комунального та іншого транспорту області відповідними кваліфікованими підприємствами.