Logo
9 Липня 2019, 19:46

Прикарпатські платники сплатили до бюджету майже 299 млн гривень плати за землю

З початку 2019 року до місцевих бюджетів Прикарпаття платники податків сплатили 298,8 млн грн плати за землю.

Про це повідомляє Територіальні органи ДФС в Івано-Франківській області, пише Типовий Франківськ.

В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 51,9 млн гривень. 

Як зазначили у фіскальній службі, зростання надходжень від плати за землю – результат клопіткої та ефективної співпраці фіскальних органів та представників місцевого самоврядування. Адже ті громади, які подбали про проведення інвентаризації земель та отримання їх реальної вартості під час переукладення договорів оренди, отримали відповідний фінансовий ресурс.

Нагадаємо, платниками земельного податку є власники земельних ділянок та землекористувачі, а об’єктами оподаткування – земельні ділянки, що перебувають у власності або користуванні. Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою.

Юридичні особи самостійно обчислюють суму податкового зобов’язання щодо земельного податку. Фізичним особам нарахування сум податку за землю проведено контролюючими органами за місцем знаходження земельної ділянки до 1 липня 2019 року. Податок необхідно сплатити протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Останній термін сплати земельного податку для фізичних осіб збігає 29 серпня 2019 року.

Схожі Новини