Logo
13 Червня 2019, 20:43

Прикарпатські поліцейські готові до проведення позачергових виборів

Сьогодні, 13 червня, в Головному управлінні Національної поліції в Івано-Франківській області відбулася відеоселекторна нарада керівництва МВС під головуванням Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова.

Правоохоронці обговорили питання стану підготовки сил і засобів органів системи МВС до виконання завдань із забезпечення законності та правопорядку в державі під час проведення позачергових виборів народних депутатів України, повідомляє пресслужба поліції області, інформує Типовий Франківськ.

Голова Нацполіції Сергій Князєв наголосив, що одним з основних принципів діяльності правоохоронців є політична нейтральність та законність, поліція у своїй діяльності є незалежною від рішень, заяв чи позицій політичних партій та громадських об’єднань та діє виключно на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що визначені Конституцією та законами України.

На позачергових парламентських виборах поліція забезпечить прозорість та чесність виборчого процесу. Усі правоохоронці перейдуть на посилений режим несення служби та оперативно реагуватимуть на всі звернення, пов’язані із порушенням виборчого законодавства.

На Прикарпатті з 27 травня 2019 року розгорнуто роботу Ситуаційного Центру задля цілодобового моніторингу передвиборчої ситуації в області.

Схожі Новини