Logo
17 Квітня 2019, 22:07

Прикарпатські резервісти пройшли навчання

16 квітня на одному з полігонів Прикарпаття під керівництвом командування Івано-Франківського ОВК та військової частини А1349 міста Івано-Франківська було проведено одноденні перевірочні збори резервістів та військовозобов’язаних цієї військової частини.

Як повідомляє прес-служба ІФ ОДА, після співбесіди щодо уточнення облікових даних та роз’яснення переваг служби у військовому резерві, було проведено заняття, під час яких кожен учасник зборів отримав практичні навички з вогневої, тактичної, медичної підготовки та виконав стрільби з автомата АК-74, пише Типовий Франківськ.

За підсумками зборів кращі резервісти та військовозобов’язані були заохочені грамотами військового комісара Івано-Франківського ОВК та командира військової частини А1349.

Після напружених та інтенсивних занять, учасники зборів мали можливість оцінити якість харчування військовослужбовців у гостинній їдальні військової частини.

Усі учасники зборів висловили готовність щорічно брати участь у подібних навчаннях, а кілька з них вже підписали контракт на проходження служби в резерві цієї військової частини.