Logo
12 Квітня 2019, 16:42

Прикарпатських поліцейських відзначили з нагоди 100-річчя створення карного розшуку

В Івано-Франківську відбулися урочисті заходи напередодні відзначення сторіччя з дня створення карного розшуку в Україні. 12 квітня працівників карного розшуку і ветеранів зі всієї області відзначили подяками і відзнаками за розкриття резонансних злочинів та гідну службу.

Про це повідомляє прес-служба поліції, пише Типовий Франківськ.

Начальник Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області Володимир Голубош, який майже 20 років присвятив службі у карному розшуку, відзначив нелегку працю оперативних працівників. Наголосив, що від професійності їх дій залежить розкриття злочинів та авторитет поліції в цілому. Крім того, подякував ветеранам за їх багаторічну службу і досвід, який вони передають нинішньому поколінню.

«Хочу побажати, аби громадяни не забували, що за щоденною кропіткою оперативною службою стоять звичайні люди. Бажаю вам сумлінного та добросовісного виконання обов’язків, невичерпної енергії та наснаги у боротьбі зі злочинністю», – наголосив очільник поліції області.

Опісля начальник поліції Володимир Голубош вручив ветеранам ОВС, керівникам управлінь карного розшуку та заступникам книгу «На вістрі боротьби зі злом», яку спеціально до сторіччя карного розшуку підготували Ігор Голинський і Михайло Березовський.

Зокрема на заході присвоєно чергові звання працівникам карного розшуку. Також з привітальними словами звернулися до працівників від профспілкової організації і від ветеранів карного розшуку.

Нагадаємо, історія карного розшуку України бере початок 100 років тому, коли 15 квітня 1919 року Декретом Раднаркому України була утворена секція судово-кримінального розшуку в складі Народного комісаріату юстиції. 

Довідково щодо подяк і відзнак працівникам карного розшуку:

Рішенням Ради Національної Безпеки і оборони подякою за вагомий особистий внесок у справу гарантування національної безпеки і оборони України, зразкове виконання службових обов’язків, професіоналізм та співпрацю з апаратом РНБО нагороджено підполковника поліції Михайла Комарніцького – начальника відділу розкриття незаконних заволодінь транспортними засобами управління карного розшуку.

Наказом Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, ініціативу, наполегливість та з нагоди відзначення 100-річчя з Дня створення карного розшуку органів внутрішніх справ подяками відзначено підполковників поліції Івана Бандуру, Володимира Возняка, Тетяну Ган, Миколу Іванюка, Світлану Маківничук, майора поліції Володимира Кісельова, капітанів поліції Романа Вінничука і Оксану Сірош, старшого лейтенанта поліції Марину Балкову та Олесю Філковську.

Розпорядженням Івано-Франківської профспілкової організації атестованих працівників органів внутрішніх справ України відзнаки за сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, значний особистий внесок у розвиток профспілкового руху та з нагоди відзначення 100-річчя з Дня створення карного розшуку органів внутрішніх справ вручено майорам поліції Володимиру Цибульському і Володимиру Пленюку, капітану поліції Роману Родику, старшому лейтенанту поліції Михайлу Степанюку.