Logo
23 Вересня 2019, 12:32

Прикарпатці стали частіше відмовлятись від вакцинації

Про хід вакцинації дитячого та дорослого населення області йшлося під час апаратної наради в голови Івано-Франківської ОДА.

За словами заступниці директора департаменту охорони здоров'я Ірини Кобельської, в порівнянні з іншими областями у Прикарпаття невисокі показники щодо вакцинації. При тому, що потрібні вакцини в області є, пише Типовий Франківськ.

Цьогоріч взимку медики прогнозують спалах дифтерії, тож радять не зволікати й тим, хто немає щеплень вчасно його зробити.

Серед проблемних питань області не вистачає від кору, краснухи та паротиту. Втім їх мають доставити в область до кінця жовтня.

Найбільша проблема, каже, чиновниця з належним зберіганням вакцини. До цього часу немає холодильної кімнати, зараз обласний аптечний склад обладнує таку кімнату для зберігання вакцини.

Також в області є проблема з недовиконанням планів профілактичних щеплень. Крім того, збільшилась кількість відмов від вакцини дітям до року. Найчастіше відмовляються від вакцини мешканці міста Косів, Тисмениця, Коломия та Ямниця.