Logo
21 Березня 2019, 12:51

Прикарпатців закликають долучитись до прибирання берегів річок

Івано-Франківський рибоохоронний патруль просить долучитися до прибирання берегів водойм всіх небайдужих громадян, представників державних органів, органів місцевого самоврядування, природоохоронних громадських об’єднань.

Прибирання відбудеться 23 березня в рамках всеукраїнської акції «Чисті водойми - екологічно здорова країна», ініційованої Державним агентством рибного господарства України, інформує Типовий Франківськ.

Уже в суботу о 10:00 працівники розпочнуть чистку берегів річок Бистриць Надвірнянської та Солотвинської в межах міста Івано-Франківська, Ворони біля села Підлужжя, Прут поблизу села Прутівка Снятинського району.

У рибоохоронному патрулі сподіваються на підтримку громадськості, комунальних служб під час проведення всеукраїнської акції, присвяченої Всесвітньому дню води.

"Кожен може взяти участь у проведенні акції та очистити береги водойм від сміття як на запропонованих ділянках, так і за власним вибором. Адже працювати будемо для самих себе, задля власного здоров'я, своїх дітей, нашої природи і, зокрема, рибних запасів. Для додаткової інформації, долучення до акції та координації дій прохання телефонувати за номером (0342) 78-62-82", - йдеться у повідомленні.