Logo

4 Квітня 2019, 20:55

Прикарпатцю за домашнє насильство над дружиною загрожує до 2 років тюрми

На Прикарпатті прокуратура передала до суду першу справу щодо домашнього насильства.Чоловікові загрожує до 2 років позбавлення волі.

Яремчанським відділом Надвірнянської місцевої прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт щодо 62-річного мешканця села Микуличин за ст. 126-1 («Домашнє насильство») КК України, повідомляє прес-служба прокуратури області, пише Типовий Франківськ.

Прокуратурою встановлено, що протягом 2018-2019 років чоловіка вісім разів було притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення правопорушень, передбачених ст. 173-2 КУпАП («Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування»).

Однак зловмисник на шлях виправлення не став та неодноразово протягом 2019 року вчиняв домашнє (психологічне) насильство щодо своєї дружини.

За скоєне йому загрожує покарання у виді громадських робіт на строк від ста п’ятдесяти до двохсот сорока годин, або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до двох років.