Logo
1 Жовтня 2015, 00:03

Про "Бот:"Ґуаякільський парадокс", історії, що розбурхують уяву та нові романи розповідав франківцям Макс Кідрук.ФОТО

30 вересня Макс Кідрук презентував в Франківську продовження першого українського технотрилера "Бот" з підназвою "Ґуаякільський парадокс". Традиційно Макс Кідрук презентації своїх книг розпочинає буктрейлерами. У "Бота:"Ґуаякільський парадокс" їх аж два, оскільки перший спочатку планувався як звичайний тізер, але вийшов повноцінним трейлером. Ідея та монтаж самого письменника, а озвучував їх вокаліст рок-гурту "Холодне Сонце", Василь Гоцко. https://youtu.be/al5wue6ekzQ

Сюжет другої частини "Бота" розповідає про надзвичайні події, що сталися у Ґуаякілі - найбільшому місті Еквадору. Люди тут зробились надзвичайно агресивними - за три дні в місті скоєно півтисячі вбивств із особливою жорстокістю. Усі затримані в один голос кличуть когось на ім`я... Тимур. Лише  троє людей здогадуються в чому справа, тому Лаура Дюпре, Ріно Хедхантер і Тимур Коршак знову  збираються разом.

Макс Кідрук розповідав чисельній аудиторії  про особливості створення "Бота 2", про те, що надихає його на створення нових романів на прикладі трьох історій: моторошної, загадкової та смішної. Зокрема, в ХІХ столітті існувала традиція фотографуватися із мертвими дітьми, так нібито вони живі. Фотографія того часу була дорогим задоволенням, а щоб зробити знімок треба було  непорушно позувати близько півгодини. Подібні історії розбурхують уяву письменника, він вплітає їх у свої романи.

IMG_0368IMG_0367

 Також  Макс Кідрук привідкрив завісу наступного свого твору.

"Це ідея, яка вже близько трьох років вариться в моїй голові і досі не перестає мене хвилювати. Назва мого нового роману - "Зазирни у мої сни". Одного разу я натрапив на статтю, про декодування візуальних образів. Існує програма, подібна до розпізнавача штрихкодів, яка може розпізнавати образи, що творяться в мозку, зокрема, під час сну людини. Це надихнуло мене на історію про маленького хлопчика, що переніс операцію під наркозом, після цього у снах дитину турбує щось лихе і недобре.  Це впливає не лише на цього хлопчика, а й на все довкола. Батько везе сина до Америки, де є можливість з'ясувати, що непокоїть дитину. Найбільший треш почнеться, коли це щось зрозуміє, що за ним стежать", - розповідає письменник.

IMG_0358 IMG_0359 IMG_0360  IMG_0362 IMG_0363 IMG_0364 IMG_0365  IMG_0367   IMG_0370 IMG_0371 IMG_0372IMG_0368IMG_0363IMG_0358IMG_0360IMG_0362