Logo
16 Вересня 2014, 15:01

Про ремонт доріг франківці зможуть дізнатися за допомогою інтерактивної карти "ГІС"

Сьогодні в Івано-Франківську презентували "Географічно-інформаційну систему" міста.

граф

Геоінформаційна система - це сучасна комп'ютерна технологія для картографування і аналізу об'єктів реального світу, явищ та подій, які відбуваються або прогнозуються.

За допомогою ГІС мешканці Івано-Франківська на інтерактивній карті зможуть переглядати генплан міста, інформацію про ремонт та план ремонтів доріг,відключень, а також місця безкоштовних безпровідних точок доступу до мережі Інтернет. За допомогою інформаційного довідника на карті можна буде знайти державні установи, заклади охорони здоров'я, стадіони, готелі, ресторани, сувенірні крамниці, банківські відділення. В майбутньому карти ГІС розробники планують розширити. Зокрема, буде додано функцію перегляду відображення руху маршрутів громадського транспорту

Геоінформаційну систему Івано-Франківська було створено фахівцями виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради у співпраці з Шведським агенством з питань міжнародної співпраці та розвитку (SIDA) та Академією е-врядування Естонії.

"Це не останні спільні проекти. Ми продовжимо нашу співпрацю і плануємо розробити систему електронного документообігу- єдиного механізму по роботі з документами, представленими в електронному вигляді, з реалізацією концепції «безпаперового діловодства», - повідомив експерт Академії е-врядування Естонії Ханнес Асток.

Нагадаємо, сьогодні в рамках проекту "Надання підтримки Івано-Франківській області у сфері електронного врядування" також відбулася презентація мобільного додатку "Івано-Франківськ для туристів.