Logo
18 Червня 2019, 14:55
Теги: стартап

Розумна парасолька, миловарня та дослідження кави: Франківці презентують стартапи для покращення міста

Сьогодні, 18 червня, в Івано-Франківську в Промприладі відбувається конкурсний відбір стартапів для реалізації в місті Івано-Франківську.

Під час конкурсу учасники презентують свої ідеї, пише Типовий Франківськ.

На основі їх виступів, які тривають 5 виділених хвилин, конкурсна комісія визначить переможців. Також члени журі, які обиратимуть переможців, мають можливість поставити запитання доповідачу-представнику проекту.

Впродовж заходу будуть представлені 23 проєкти.

Косметологічна клініка «Брасс. Здорова шкіра» подала проєкт під назвою «Дерматоскоп».

«Останні 5 років ми проводимо перевірку мешканців міста на наявність меланоми. За цей час ми перевірили понад трьох тисяч осіб. Під час таких заходів ми потребуємо ще одного дерматоскопа. Суть нашої заявки в придбанні пристрою. Ще один дерматоскоп нам потрібен для соціальних заходів. Як ми бачимо з наших перевірок, кожна тисяча обстежених дає 5-6 випадків меланоми. Вартість дерматоскопа - 42 тисячі гривень», - розповідає директор клініки Станіслав Онищук.

Першим серед проєктів представили «Смарт-технології в освітньому процесій як фактор підвищення мотивації до навчання дітей дошкільного віку ».

Як розповідає представниця проєкту, сучасним дітям недостатньо тільки чути інформацію, читати. Їм необхідно чути і бачити. На меті мають придбання потрібного мультимедійного обладнання. Необхідним є створення комфортних умов.

Серед проєктів є наступні: «Делі Сорт», «Майстерня ідей та бізнесу», «Спортивне Що? Де? Коли?», «Креслярська студія майбутнього», «Розумний перстень», «Смарт-аналіз» та інші.

Проєкт «Портативна та незалежна система для розпізнавання, класифікації та обліку об‘єктів» представляє Ігор, який розповів про портативну систему аналізу об‘єктів.

«Жодне місто не має такої системи розпізнавання, класифікації та обліку об‘єктів. Це буде портативний пристрій, який можна використовувати на перехрестях. Тестити планують і в місті Івано-Франківську», - розповідає предстаник проєкту.

Повний перелік проєктів:

1. Сучасні смарт-технології в освітньому процесі

2. Шлях до внутрішньої гармонії

3. Портативна та незалежна система для розпізнавання, класифікації та обліку об‘єктів

4. Удосконалений спосіб обсмажування та приготування кави

5. Дерматоскоп

6. Делі Сорт

7. Майстерня ідей та бізнесу

8. Креслярська студія майбутнього

9. Розумний перстень

10. Спортивне Що? Де? Коли?

11. Смарт-аналіз

12. Станіславська миловарня

13. Студія Здравія

14. Молодіжний ХАБ

15. Flashcards for language

16. Реалізація STEM-освіти

17. Центр по дослідженню кави

18. Бізнес-школа для підлітків

19. Рятуй життя

20. 20 клубів фінансової грамотності

21. Кнопка шансу

22. Молодіжна дисконтна мережа

23. Розумна парасолька.

Схожі Новини