Logo
22 Січня 2015, 11:02

Проекти стіни пам’яті Небесної сотні в Франківську не витримують критики - конкурс оголосили знову (ФОТО)

Департамент архітектури та містобудування вже вдруге оголошує конкурс на створення пам’ятного знака "Стіна пам’яті Небесної сотні", який має бути встановлений на фасаді Білого дому в Івано-Франківську.

1

"Попередній етап конкурсу не дав позитивного результату. Є роботи, які вибрані як найкращі, але конкурсна комісія визначила, що ці роботи недостатньо фахові, недостатньо розкривають тему. Тому цей етап конкурсу закрили, і ми починаємо другий етап", - розповів Володимир Гайдар, директор департаменту, пише ГК.

Він зауважив, що лише одна робота з попередніх заслуговує на увагу - фігура бійця-ангела з крилами зі стилізованих беркутівських щитів, але вона також потребує доопрацювання. "Мабуть, через те, що це така трагічна і болюча тема, за неї мало хто наважується братися", - припускає Володимир Гайдар.

Щоб стимулювати митців, цього разу за найкращі роботи встановили премії: 1-е місце - 5000 грн, 2-е місце - 3000 грн, 3-тє місце - 2000 грн.

Заявки будуть прийматися з 22 січня до 1 березня, а конкурсні роботи - до 16 березня. Деталі:http://www.dma.if.ua/news/170

2

3

4

5

6