Logo
3 Березня 2020, 12:22

Прогнози букмекерів на Євробачення-2020: Україні прогнозують 23 місце

Задовго до початку популярного вокального конкурсу Євробачення-2020, букмекери розпочинають ставити ставки та прогнози на переможця конкурсу, який отримає головний кубок шоу. У букмекерській таблиці лідирує Ісландія.

65-й міжнародний конкурс Євробачення-2020 відбудеться в Нідерландах, у Роттердамі, передає 24 канал.

Півфінал співочого конкурсу пройде 12 травня, другий півфінал – 14 травня, а фінал конкурсу, в ході якого визначать переможця, проведуть 16 травня. Очікується, що у шоу візьмуть участь представники 41 держави. Ведучими грандіозного шоу стали Шантал Янцен, Едсілія Ромблі та Ян Сміт.

У Нацвідборі на Євробачення від України перемогу здобув гурт Go_A. Гурт набрав 6 балів від членів журі та 6 балів глядацького голосування на відборі. Представниця від України виступатиме у Роттердамі в першому півфіналі 12 травня під номером 15 з піснею "Соловей".

Прогнози букмекерів у фіналі Євробачення-2020

Букмекерський прогноз можна побачити на офіційному сайті пісенного конкурсу Євробачення. Місце переможця пророкують Ісландії. Трійку лідерів закріплює Литва, у яких є всі шанси на перемогу. На четвертому місці розмістилася Румунія. На п’ятому місці перебуває Італія.

Болгарія посіла 6 місце. В десятці також розмістилися Швеція, Мальта, Німеччина, Норвегія. Україна, яка раніше перебувала на 11 місці, опустилася на 23 місце. Нідерланди, які цього року є господарями пісенного конкурсу Євробачення-2020 та приймають у себе всіх конкурсантів, перебувають на 19 місці.