Logo

4 Вересня 2015, 20:28

Прокурор Івано-Франківщини просить громадян повідомляти про факти корупції

За 8 місяців поточного року на Івано-Франківщині до суду направлено 41 обвинувальний акт щодо 43 осіб, які вчинили 47  злочинів  з ознаками корупції.  З числа направлених до суду кримінальних проваджень про корупційні правопорушення – 27 пов’язані з одержанням неправомірної вигоди.

прокурор

Про це на брифінгу розповів прокурор Івано-Франківської області Владислав Братюк, повідомляє прес-служба прокуратури.

Серед 43 притягнутих до кримінальної відповідальності осіб, 3– держслужбовці, 6 – посадові особи місцевого самоврядування, 5 – працівники ОВС, 17 – посадові особи юридичних осіб публічного права тощо.

Прокурор Івано-Франківщини звернувся до громадськості з проханням повідомляти правоохоронні органи про відомі їм факти корупції. За його словами, жодне звернення не залишиться без уваги, а на  кожне виявлене правопорушення буде відповідне до законодавства реагування.

«В нас є методи і засоби, але потрібна ще допомога громадськості. Корупція залишається тим явищем, яке  потребує викорінення. Зі свого боку зроблю все можливе, щоб зорієнтувати працівників правоохоронних органів. Це не має бути гонитва за показниками, а конкретні судові рішення», - підкреслив Владислав Братюк.

Прокурор області також зазначив, що наразі під пильною увагою всіх правоохоронців освоєння бюджетних коштів.

«Увага зосереджена на розпорядників коштів, на унеможливлення фактів їх розкрадання. Якщо на сьогодні держава виділила на нашу область чималу кількість грошей, то їх необхідно використати за призначенням», - зауважив прокурор області.

Схожі Новини