Logo
30 Січня 2019, 13:07

Прокурор з Прикарпаття отримав відзнаку "Почесний донор України"

Прокурор відділу запобігання правопорушенням в органах прокуратури Івано-Франківської області Андрій Буца.

Прокурор уже не перший рік безоплатно здає кров в обласній станції переливання крові. Чоловік скромно зізнається, що це невеликий внесок у справу допомоги людям, інформує прес-служба прокуратури області.

«Я почав здавати кров із липня 2015 року. Це пов’язано з подіями на Сході України. Тоді я собі постановив: хто в тилу, той теж повинен щось робити», – розповів Андрій Буца.

В Законі «Про донорство крові та її компонентів» указано, що звання «Почесний донор України» присвоює Президент України особам, які здали відповідну кількість крові. Це 40 максимальних доз крові або 60 максимальних доз плазми безкоштовно.

«Андрій Михайлович до нас в обласну станцію переливання крові приходить уже не перший рік. Здає кров і плазму для хворих, які перебувають у лікарнях нашої області. За це ми щиро дякуємо Андрію Михайловичу і будемо ставити його за приклад іншим», – відзначив Ігор Дожджанюк, головний лікар Івано-Франківської обласної станції переливання крові.

Крім того, до такої благородної справи тепер уже «Почесний донор України» активно залучає своїх колег. Він часто ініціює акції щодо здачі крові.

«Ми проводили акції до Дня захисту дітей, до Дня донора, до Дня Конституції та інших свят. Упродовж останніх років колеги активно залучаються до здачі крові», – додав прокурор Андрій Буца.

Колектив прокуратури Івано-Франківської області щиро вітає колегу з почесним званням та бажає стати «Заслуженим донором України».

Схожі Новини