Logo
19 Червня 2014, 00:34

Прикарпатець викрав гроші у своєї екс-дружини

Прикарпатець викрав гроші у своєї екс-дружини

13 червня до міліції звернулась 43-річна жителька м. Надвірна. Жінка заявила, що напередодні невідома особа шляхом вільного доступу з приміщення її квартири таємно викрала гроші в сумі 900 гривень.

Проведеними слідчо-оперативними заходами працівники міліції встановили, що до кримінального правопорушення причетний 45-річний колишній чоловік заявниці, який вже має судимість за аналогічний злочин. 

Працівникам міліції чолов’яга розповів, що постійного місця роботи не мав, інколи перебивався тимчасовими підробітками, проте на особисті потреби коштів не вистачало, тому і вирішив вчинити крадіжку. Крім того, як повідомив останній, він не мав власного житла, змушений був проживати з потерпілою в одному будинку. Скориставшись тим, що господарка вийшла з будинку, зайшов у відчинену кімнату, та викрав гроші.

Наразі слідчим відділом Надвірнянського райвідділу міліції проводиться досудове розслідування, відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років.

Паралелі