Logo
16 Лютого 2019, 21:03

Прикарпатські поліцейські зареєстрували чергове повідомлення про порушення виборчого законодавства

Учора, 15 лютого, до Івано-Франківського відділу поліції надійшло повідомлення про розміщення на білбордах агітаційних плакатів кандидата на посаду Президента України з порушеннями.

Про це повідомляє прес-служба поліції Івано-Франківщини, пише Типовий Франківськ.

Плакати були без зазначених відомостей про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Усього з початку передвиборчої кампанії на Прикарпатті в поліції зареєстровано 41 повідомлення щодо порушень, пов’язаних з президентськими виборами.

За результатами перевірок зареєстрованих раніше повідомлень складено 25  адміністративних протоколів за ч.2 ст.212 (13) КУпАП (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Усі   протоколи скеровано до суду.  По одному є рішення суду – штраф 170 гривень. 8 звернень розглянуто відповідно до Закону України “Про звернення громадян”.  

Схожі Новини