Logo
9 Березня 2015, 10:47

Прикарпатська міліція та бійці 128 гірсько-піхотної бригади помирилися (ФОТО)

Відповідальним за свої дії та висловлювання повинен бути кожен громадянин, водночас правоохоронців та військових як представників влади це стосується насамперед. Такою була тема зустрічі працівників прикарпатської міліції та військовослужбовців Івано-Франківщини.

міліція1

Про це повідомляють в СГЗ УМВС в Івано-Франківській області.

У зустрічі, зокрема, взяли участь заступник начальника УМВС України в Івано-Франківській області підполковник міліції Василь Віконський, голова Громадської ради при обласному управлінні внутрішніх справ Ігор Синяк, координатор зі взаємодії УМВС в області з громадськими організаціями Ярослав Манжелей, працівники Івано-Франківського міськвідділу міліції та військовослужбовці-прикарпатці, які повернулися з зони АТО.

міліція2

Як зазначив Василь Віконський, ситуація у нашій державі наразі є напруженою, тож закономірно, що це позначається на усіх верствах суспільства. Чимало людей, залишивши свої буденні клопоти, зараз відстоюють незалежність та цілісність України зі зброєю в руках. Бійці міліцейських підрозділів виконують завдання поряд з військовослужбовцями, в тому числі й на передніх рубежах оборони.

міліція3

В свою чергу, бійці 128 гірсько-піхотної бригади, які з власного досвіду знають про події у східному регіоні України, переконані, що зараз як ніколи потрібно згуртуватися у протистоянні агресорам. Тому необхідно разом діяти на упередження правопорушень та забезпечення спокою на Прикарпатті.

Нагадаємо, що 3 березня 2015 року близько 22 години в Івано-Франківський міськвідділ внутрішніх справ за злісну непокору законному розпорядженню працівників міліції нарядами патрульної служби міліції було доставлено 5 осіб, які виявилися бійцями  128 гірсько-піхотної бригади.

Схожі Новини