10 Серпня 2018, 22:49

"Прикарпаття" на останніх хвилинах втратило нічию у матчі з "Колосом"

Сьогодні ФК "Прикарпаття" зазнало третьої домашньої поразки у Першій лізі з футболу.

У рамках 4 туру на стадіоні "Рух" франківці приймали "Колос" з Ковалівки.

Уже на 16-й хвилині "Прикарпаття" залишилося у меншості. За фол на межі штрафного майданчика пряму червону картку отримав захисник Віктор Данищук.

Перший стовідсотковий момент гравці "Прикарпаття" створили на 41 хвилині. Василь Цюцюра,отримавши розрізну передачу від Миколи Квасного, не реалізував вихід один на один. Форвард пробив у голкіпера.

На 56-й хвилині Цюцюра не зміг влучити у порожні ворота з-за меж штрафного майдачника. Голкіпер "Колоса", виходячи на м'яч, влетів у захисника. М'яч відскочив до Цюцюри, але нападник з метрів 25 не зміг якісно пробити по воротах.

На 81-й хвилині "Колос" втратив хорошу можливість повести у рахунку. Костишин з трьох метрів п'яткою замикав простріл партнера. М'яч пройшов за кілька сантиметрах від стійки.

Втратили нічию франківці на 89-й хвилині. Капітан "Колоса" Віталій Гавриш точним ударом зі штрафного пробив Остапа Вульчина.

У першому турі "Прикарпаття" вдома програло 0:1 "Балканам", у третьому турі з таким же рахунком поступилися "Авангарду". Єдину перемогу у Першій лізі "Прикарпаття" здобуло на виїзді у матчі з Інгульцем.