31 Серпня 2017, 09:10

"Прикарпаття" на виїзді розгромило "Скалу" (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора, 30 серпня, в рамках 8 туру чемпіонату України з футболу в Моршині зустрічались "Скала" й івано-франківське "Прикарпаття".

1

У першому таймі за прикарпатців забив Дербах. В другому таймі гості зусиллями Боришкевича, Яневича і Дитка довели справу до розгрому - 4:0.

Більш ніж впевнена перемога "Прикарпаття" дозволила підопічним Володимира Ковалюказакріпитися на другому місці у турнірній таблиці, пише Фіртка.

Команда підготувала чудовий подарунок  імениннику Владиславу Приймаку, якому в день гри виповнився 21 рік !!! МФК "Прикарпаття": Вульчин, Бочкур, Приймак, Прошак, Яневич, Дербах (Дитко, 80), Веприк (Бойко, 67), Януш (Боришкевич, 37), Кузьмин (Оринчак, 77), Комар (Конкольняк, 46), Худобяк.  Голи: Дербах, 14; Боришкевич, 51; Яневич, 79; Дитко, 90 Попередження: Гладкий, 43, Дербах, 64, Намуйлик, 73, Николишин Роман, 78, Прошак Роман, 90+2 Моршин. Стадіон «Медик». 950 глядачів. 2 3 4 https://www.youtube.com/watch?v=KEmurDbARBs