14 Жовтня 2017, 21:00

“Прикарпаття” поступаючись зуміло розгромити “Буковину” (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 14 жовтня, в матчі чергового туру Другої Ліги ФК “Прикарпаття” приймав чернівецьку “Буковину”.

14

В останніх чотирьох матчах гості не програвали, тож сподівалися й нині дати бій другій команді турніру. Власне зустріч почалася краще для “Буковини”, яка першою відкрила рахунок. Та через кілька хвилин Ярослав Конкольняк у відповідь красивим ударом здалеку поклав м’яча у дев’ятку. За рахунку 1:1 команди пішли на перерву, пише Галка.

Лише на 63 хвилині Роман Дитко, котрий тільки вийшов на заміну, вивів іванофранківців вперед. Через 5 хвилин чернівчани реалізували спірний пенальті – 2:2. Здавалося б, матч йде до нічиєї, однак іванофранківці знайшли в собі сили переломити хід гри. Тут гольовим пасом допоміг той же Дитко, і тричі забив Ігор Худоб’як. Голеадор з 12-тьма м’ячами очолив список кращих бомбардирів Другої ліги.

В підсумку 5:2 і скандування “молодці” від вболівальників.