15 Липня 2017, 10:00

"Прикарпаття" вдома поступилося новачку Другої ліги (ВІДЕО)

Вчора, 14 липня, на стадіоні “Рух” івано-франківське “Прикарпаття” програло у першому матчі  чемпіонату України серед команд Другої ліги. Суперником команди Ковалюка став діючий чемпіон країни серед аматорів – волочиський “Агробізнес”. ФК “Прикарпаття” поступилося з рахунком 2:5.

прика

На 12-хвилині матчу Груша Віталій відкрив рахунок у матчі і вивів”Агробізнес” вперед. Перед закінченням першого тайму Ігор Худоб’як зрівняв рахунок у матчі. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1.  На початку другого тайму команди обмінялися голами, проте нічийний рахунок протримався 3 хвилини. Команду гостей вивів вперед Темнюк Микола, пише WestNews.

Проте під кінець матчу гравці “Агробізнес” на 90 та 94 хвилинах забили два голи. Матч закінчився з рахунком 2:5 на користь діючого чемпіона України серед аматорів.

Чемпіонат України з футболу 2017/18, Друга Ліга, 1 тур Прикарпаття (Івано-Франківськ) - Агробізнес (Волочиськ, Хмельницька обл) - 2:5 (1:1) 14 липня 2017 року, стадіон "Рух", 3 500 глядачів Голи: 0:1 - Груша (12), 1:1 - Худоб'як (40), 1:2 - Груша (52), 2:2 - Кузьмин (55), 2:3 - Темнюк (67), 2:4 - Семенець (89), 2:5 - Груша (90+2). Прикарпаття: Вульчин, Данищук, Яневич (Прошак, 88), Бочкур, Приймак, Бойко, Боришкевич (Дитко, 80), Януш (Комар 59), Веприк (Дербах, 82), Кузьмин, Худобяк Агробізнес: Одольський, Дубчак, Шум, Атласюк, Слотюк, Кухарук, Думанюк, Пліс, Скакун (Гагун, 73), Груша, Темнюк (Семенець, 69) https://youtu.be/R77OWnfxZuY