4 Листопада 2017, 18:30

"Прикарпаття" вдома програло лідеру групи "А" волочиському "Агробізнесу" (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 4 листопада, на міському центральному стадіоні «Рух» відбувся матч 19-го туру Другої ліги України з футболу між івано-франківським "Прикарпаттям" та "Агробізнесом" із Волочиська.

18

З самого початку гра була дуже напруженою, і вже на 17 хвилині у ворота франківців забили м'яч. Щоправда на 29 хвилині господарі поля зрівняли рахунок. Гол забив капітан "Прикарпаття" Володимир Боришкевич, пише Бліц.

Однак раділи вболівальники не довго, адже у ворота "Прикарпаття" забили ще три голи. І з рахунком 1:4 футболісти пішли на перерву.

У другому таймі гра була не менш запальною. Вболівальники підтримували футболістів кричалками та навіть запалили фаєри, а команда створила кілька гольових моментів. Опісля команда рідного краю змогла забити ще одний гол.

З рахунком 2:4 перемогу виборов "Агробізнес".

Варто зазначити, що цей поєдинок став заключним у 2017 році. Далі свої виступи у Другій лізі команди продовжать навесні наступного року.