Logo

28 Червня 2015, 13:05

Прикарпаття зібрало понад триста любителів двоколісників для участі у велопробізі (ФОТО)

Сьогодні, на Вічевому майдані вже втретє стартував велопробіг «Прикарпаття збирає друзів», присвячений Дню Конституції України.

1

Про особливості цьогорічного веломарафону,  розповіла його організатор директор міського центру дозвілля для дітей та юнацтва за місцем проживання Леся Зваричук, пише Бліц-Інфо.

«Стартуємо ми в Івано-Франківську, далі мандруємо до Богородчан,  і зупиняємось на стадіоні.  Там до нас приєднаються місцеві велолюбителі, в більшості діти і молодь. Далі мандруємо за маршрутом: Старі Богородчани – с.Саджава – с.Глибоке – с.Хмелівка – урочище Рубень – с.Росільна – с.Підгір’я –  і повертаємося в Богородчани, де нас чекає обід і вручення дипломів за участь у веломарафоні. Після обіду та відпочинку, повертаємось у Франківськ», - повідомила Зваричук.

За її словами, кожного року до велопробігу долучаються все більше велолюбителів.

«Традиційно у нас близько трьохсот учасників кожного року. Цьогоріч у нас получилася накладка, оскільки у ці вихідні проходять  змагання з велоспорту. Минулого року у нас були учасники з інших країн та інших областей України. Цього року до нас долучилися учасники зі Львова, Чернігова, Закарпаття і навіть окупованого Криму», - розповіла організатор.

2

3

4

5

6

7

8

8

9

10

11

13

12

14

15

16

17

18

Схожі Новини