Logo
22 Грудня 2014, 13:15

“Пшонка”: пиво з екс-генпрокурором України на етикетці зварили у Івано-Франківську (ФОТО)

Молоді франківські ентузіасти Володимир та Максим нещодавно взялися за домашнє пивоваріння. Так хочуть відродити занедбану за час радянщини пивну культуру в Івано-Франківську.

Pshonka-pivo

Як розповів “Галці” один з хлопців — Володимир, разом з другом він закуповує інгредієнти до напою за кордоном, а варять його — на дому.

Зокрема першим їхнім творінням стало крафтове нефільтроване пшеничне пиво, яке назвали “Пшонкою”. До нього ж придумали символічний лозунг — “Багатсво зі смаком існує”.

“Це смішно, це кіч людини (Віктор Пшонка, генпрокурор України за часів Януковича — “Галка”), яка сама з себе зробила посміховисько — відомими фотографіями і своїм несмаком. Ця проблема надалі є в суспільстві. І щоби ця проблема зникла, найкращий спосіб — з неї посміятися”, — пояснює Володимир.

Саме зображення опального генпрокурора, який втік з України, стало основою для етикетки унікального пива.

Загалом, не обмежуючи себе в стилях пивоваріння, франківці хочуть розвивати культурне і естетичне вживання справді доброго пива. Адже нині, вважають, українці споживають “масові” напої низької якості в основному лише задля отримання хмільної ейфорії.

Друге зварене хлопцями домашнє пиво є ІРА (“індійський блідий ель”). Після основного бродіння воно пройшло додаткове “дохмелювання”.

Творці ексклюзивних напоїв, порції яких складають лише по 20 літрів, готові ділитися з ними безкоштовно. Зокрема вже цього тижня запланована дегустація у одному з закладів міста.

Дизайнер логотипу пива з іронічною назвою, а також іншої продукції дуету пивних ентузіастів — іванофранківець Юрій Сивак.

PSHonka-pivo (1)

pivo-PSHONKA

PSHONKA-pivo (3)

PSHOnka-pivo (2)

Схожі Новини