Logo
6 Листопада 2014, 19:40

Ремонтники на Набережній відстають від графіку через погодні умови та нестачу асфальту

Ремонт вулиці Набережна ім. В. Стефаника в Івано-Франківську йде повним ходом.

 набережна

Сьогодні керівництво ОДА, спільно із представниками підрядних організацій, що виконують ремонтні роботи, провели чергову нараду.За словами посадовців робота, йде повним ходом і підрядники обіцяють виконати ремонт у визначені терміни - до 2 грудня.

На разі є незначне відставання від графіку, яке, як зазначив заступник директора Департаменту, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Роман Пацак, не завадить завершенню ремонту у визначені терміни.

Відставання виникло через те, що асфальтні заводи не встигають виготовляти необхідну кількість матеріалу.

«Відставання від графіку було викликане погодними умовами. Були деякі затримки в роботі асфальтних заводів, які не готові до таких навантажень. Зараз роботи йдуть повним ходом. Але це відставання не повинно вплинути на кінцевий термін виконання робіт» –  зазначив Пацак.

Стосовно підозр про можливе звуження дорожнього полотна, порушення технологій улаштування дорожньої основи та зменшення самої основи, то запевняють, що роботи ведуться згідно проекту і жодних відхилень до зменшення ширини дороги немає, навпаки у деяких місцях її розширили.

Фіртка

Схожі Новини