Logo
31 Березня 2015, 16:57

Рішення про підняття тарифу на проїзд у франківських маршрутках приймуть в п’ятницю, поки-що - 2,75 грн.

Члени МВК не проголосували за рішення про встановлення розміру плати за проїзд у громадському транспорті у розмірі 4 гривень.

маршрутки

Сьогодні на засіданні МВК розглядали питання про підняття тарифів, під час якого продовжилась дискусія з перевізниками про умови внесення змін. Перевізники продовжують обурюватися, що при сьогоднішньому курсі долара залишати тариф на проїзд без змін – збитково. Міська влада вимагає покращення якості надання послуг і встановлення GPS-навігаторів, пише Курс.

Представник громадськості Василь Кедик запропонував створити муніципальне підприємство, завдяки якому перевізники могли би виконувати вимоги громадськості і влади. Він зазначив, що сьогодні питання повинно було би стояти про зниження вартості проїзду у громадському транспорті, оскільки з 1 вересня жодних вимог, які ставилися перед перевізниками, виконано не було.

"На сьогодні члени виконкому не готові голосувати за будь-яке рішення. Яке би не було – воно вам не сподобається", – заявив перевізникам Віктор Анушкевичус.

Він зазначив, що розгляд питання перенесуть на 3 квітня, тоді й прийматимуть рішення щодо встановлення тарифу.

Схожі Новини