Logo
28 Жовтня 2014, 17:19

Родини франківських бійців, що загинули в АТО до кінця року отримають обіцяне житло

Сьогодні відбулась нарада щодо забезпечення житлом родичів військовослужбовців, які загинули під час проведення АТО.

нове житло

Як зауважив перший заступник міського голови Івано-Франківська Зіновій Фітель, за розпорядженням від Кабміну щодо виділення коштів на житло для сімей загиблих військових, планується його закупівля.Таких сімей в Івано-Франківську налічується 9. Вісім з них по лінії Міністерства внутрішніх справ, а одна – по Міністерству оборони України

По лінії МВС України всі підтверджуючі документи на отримання квартир надані і є перелік тих сімей, які повинні отримати житло. З них 6 сімей мають отримати 1-кімнатну квартиру та 2 сім’ї – 2-охкімнатну.

«На всі дев’ять квартир виділені кошти, які зараз знаходяться на рахунках області. Закуповувати квартири буде виконавчий комітет міської ради. Проте, на превеликий жаль на сьогодні немає підтвердження від Міністерства оброни по сім’ї загиблого Юрія Барана», - зауважив Зіновй Фітель.

Влада запропонувала цим сім’ям квартири у містечку «Калинова Слобода», яке будує фірма «Ярковиця». Чотири сім’ї вже написали заяви, в яких погодились на запропоновані домівки.

Оскільки фактично люди отримають «сирець», то влада обіцяла допомогти з облаштуванням квартир. А також людям обіцяють допомогу з оформленням нотаріальних послуг.

«За кожною сім’єю буде затверджений забудівник, який допомагатиме родинам з облаштуванням, ремонтом, меблями. Наразі на це погодилися наступні забудівники — Галкомбуд, Житлобуд, Ярковиця, МЖК «Експрес-24», ВАМБУД, ПП Филюк та ПП Липинін», — розповів Зіновій Фітель.

Завершуючи чиновник висловив сподівання, що сім’ї загиблих у зоні АТО поселяться у відремонтовані домівки до Нового Року.

Бліц-інфо