Logo
2 Лютого 2015, 11:45

Російські студенти відповіли на відеозвернення студентів-українців (ВІДЕО)

Минулого тижня в інтернеті було опубліковано відеоролик від українських студентів кількох найбільших університетів країни, в якому молоді люди звернулися до своїх російських однолітків. Учасники відеозвернення закликали своїх колег по навчанню – студентів з Росії – критичніше ставитись до інформації про військовий конфлікт на сході України, та підняти інформаційну завісу, яка розпалює міжнаціональну ворожнечу між двома колись близькими народами.

студенти

Вчора на Youtube з’явилася відповідь від російської сторони, також записана представниками студентів, пише Inspired.

У відеоролику українських студентів свою промову виголошують представники студентського самоврядування та профкомів Національного авіаційного університету,Київської політехніки, Київського національного університету імені Шевченка таНаціонального економічного університету. У кількахвилинному ролику – коротке пояснення історії Майдану та зародження конфлікту на сході України, а також заклик до російського студентства про підтримання інформаційної об’єктивності, висвітлення дезінформації та фейків, які поширюються в більшості медіа Росії.

Відео зібрало понад півтора мільйони переглядів за 5 днів, хоча значна кількість коментарів під роликом носять явно антиукраїнський характер:

http://youtu.be/mPB-sZ4sVss

Відповідь від російських студентів не забарилась: відеоролик-звернення від представників студентських самоврядних організацій було оприлюднено 1 лютого.

http://youtu.be/Zn69mAzPwjg

Його ми залишаємо без коментарів.

UPD (0:57): Як підказують нам читачі, студенти з російського відео були помічені в пропутінській організації “Сеть”.