Logo
20 Вересня 2014, 15:04

Росія запустила ракети "Іскандер-М" - проводить навчання

На навчаннях "Схід-2014" в Східному військовому окрузі РФ (CВО) вперше проведені навчально-бойові пуски ракет оперативно-тактичного комплексу "Іскандер-М".

ракети

Про це повідомив начальник Ракетних військ і артилерії Сухопутних військ генерал-майор Михайло Матвієвський, пише Інтерфакс.

"Дійсно, ракетний комплекс "Іскандер-М" вперше в історії округу бере участь у настільки крупномасшабних навчаннях з бойовими пусками ракет", - повідомив Матвієвський.

Як наголошується, оперативно-тактичний комплекс "Іскандер" має високу мобільність і маневреність, наводиться в бойову готовність за 20 хвилин і вражає цілі на відстані декількох сотень кілометрів з точністю до 30 сантиметрів.

Призначений для ураження бойовими частинами в звичайному спорядженні малорозмірних і майданних цілей в глибині оперативної побудови військ противника. Передбачається, що може бути засобом доставки тактичної ядерної зброї.

Стратегічні командно-штабні навчання "Схід-2014" стартував 19 вересня і триватимуть до 25 числа.

Вони проходять на більш 20 сухопутних, морських та авіаційних полігонах Східного військового округу, від Анадиря до Владивостока.

Всього в навчаннях візьмуть участь близько 100 тисяч військовослужбовців, до 1500 танків, до 120 літаків, до 5000 одиниць озброєння, військової та спеціальної техніки, до 70 кораблів.