Logo
12 Березня 2019, 16:05

Ростислав Держипільський: Отримання статусу національного - наша спільна перемога

Сьогодні, 12 березня в Івано-Франківсьому національному академічно-драматичному театрі ім. Івана Франка розповіли про отримання статусу "національного", найближчі прем'єри та гастролі.

Директор театру Ростислав Держипільський подякував за підтримку і грандіозну роботу команди.

"Це наша спільна перемога у отриманні статусу Національного. Команди, ЗМІ та глядача. Завжди треба придумувати нову концепцію, нове бачення ми будемо надалі над цим працювати", - відзначив Держипільський.

Незабаром театр презентує три прем'єри. В квітні поціновувачі театру побачать виставу "Станція", в травні - "Калігула" та в червні - "Продавець дощу".

Щодо гастрольного життя, 23 березня команда відправиться в Суми на фестиваль Чехов-Фест, у квітні поїдуть у Львів, Миколаїв та Одесу з виставою "Оскар та Рожева Пані", у липні - в Одесу на фестиваль "Молоко".

Як додав Держипільський, з відзнакою Національного, у театр будуть запрошувати найкращих режисерів України.

"На мою думку, ідея національного театру полягає в тому, щоб представити, що найкращого є в країні. На даний момент проведені перемовини із переможцями премії Леся Курбаса про постановки у наступному сезоні. Не тільки театральне відбувається в столиці, а й в інших містах",- резюмував директор театру.

Крім того, до відзначення Міжнародного дня театру глядачів запрошують на іменини звечора до ранку.

Схожі Новини