Logo
10 Жовтня 2019, 13:36
Теги: проєкт

Розпочався прийом анкет на участь у проєкті «Молодь і влада»

Сьогодні, 10 жовтня відбулася прес-конференція з нагоди початку проєкту "Молодь і влада". За участі координаторів та минулорічних учасників проекту.

Проект "Молодь і влада" - це можливість стажування в Івано-Франківській міській раді, а також хороший шанс для молоді реалізувати себе, спробувати себе в ролі державного службовця, знайти нових друзів та корисно провести час.

Прийом заявок триватиме з 10 до 21 жовтня включно, пише Типовий Франківськ.

Для учасників проєкту передбачене трьох місячне стажування в структурних підрозділах виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Стажери ознайомляться зі специфікою роботи міської ради з середини, візьмуть участь у засіданнях виконавчого комітету на оперативних нарадах із міським головою Русланом Марцінківим.

Координатор проекту Роман Труба каже, що даний проєкт є кроком влади до ще більшої відкритості та прозорості перед молоддю.

До слова, також підготовлена насичена програма стажування із залученням до проектів міської ради та цікавих тренінгів і воркшопів.

Анкету для участі можна заповнити з 10:00 до 17:00 в 402 кабінеті міської ради, або за он-лайн формою, яка розміщена на сайті міської ради або на сторінці фейсбук «Молодь і влада».

"Наш проєкт з кожним разом змінюється і стає кращим. Тут ви можете побачити внутрішню кухню міської ради і дуже приємно, що багато хто залишився тут на роботу. Це величезний досвід для кожного учасника, а також для працівників", - сказав міський голова Руслан Марцінків.

Як зазначає Труба, працівники міської ради дуже тепло приймають молодь, що є не менш важливим.

"Сподіваємося, що співпраця буде проходити і надалі", - зазначає координатор проекту.

За словами випускниць минулого проекту, що цей проєкт змінив бачення, того як працює влада.

"Я дізналася багато нового для себе та навчилася використовувати інформацію правильно. А, ще я познайомилася з безліччю цікавих людей. Було багато корисних тренінгів, а також завдяки проєкту мені пощастило відвідати Німеччину", - випускниця Діана.