Logo
29 Липня 2017, 18:30

Розваги та цікаві майстер-класи. Для маленьких франківців організували масштабне “Місто професій” (ФОТО)

Сьогодні, 29 липня, у міському парку імені Тараса Шевченка гамірно та весело. Тут триває свято “Місто професій”.

15

Керівниця оргкомітету проекту Мирина Чаплигіна зауважила, що схожі заходи проводять вже 4 роки у різних містах України. Малечі видають паспорт, карту із різними професіями, які вони можуть спробувати, пише Галка.

Після проведення майстер-класу діткам видають “зарплату”, за яку можна придбати солодощі сувеніри у крамниці містечка професій. Маленькі франківці спробували себе у ролі кухаря, пожежника, поліціянта, лікаря, моделі, бариста тощо.

«Захід проводиться для того, щоб діти знали, які є професії, які заклади та організації є у місті, а потім робили свій життєвий вибір. Загалом представлено понад 50 професій. Кожна є цікавою, тому діти із захопленням пробують себе у тій чи іншій ролі, тому не можу сказати, що щось менш цікаве за інше», – прокоментувала вона.

Задоволені святом і діти, і дорослі. До кожної професії вишикувались чималі черги. Наприклад, поліція охорони розповідала, як охоронці виїжджають на виклик та затримують злочинців, пояснювали, що таке тривожна кнопка. А медпрацівниця пояснювала, як правильно працювати у аптеці, які вітаміни корисні, як їх правильно розкладати на полицях. Рятувальники вчили гасити пожежу, правоохоронці – правильно переходити дорогу. Також розповідали, що вони роблять у випадку аварій. Малеча продавла ковбаску, оформлювала стаканчики та вчилася робити  каву, грати на барабанах. Розваг та цікавих майстер-класів було багацько.

Вперше на захід прийшла кінологиня Наталя Сахновська. Вона вважає, що проводити такі заходи корисно навіть для собак. Зацікавлена малеча або просто гладить собак, або розпитує про напрямки роботи чотирилапих друзів.

Франківка Олена Даниш зазначила, що вже діти спробували себе у кількох фахах.

«Були у психолога, у пожежників, слухали лекцію по охороні. Ми прийшли на свято, щоб дітки подивилися, які є професії та що є у них цікавого. Зробимо для себе висновки», – сказала вана.

Гарний настрій та незабутні враження забезпечені.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Схожі Новини