Logo
23 Квітня 2019, 21:17
Теги: реформа

Руслан Панасюк: Реформи не можна залишати на півдороги

Директор Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Руслан Панасюк розповів про необхідність продовження реформ.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування, пише Типовий Франківськ.

«Курс на завершення реформи адміністративно-територіального устрою в Україні повинен продовжуватись, мати логічне, системне бачення і завершення. Позитивні зміни, які відбуваються в об’єднаних територіальних громадах завдяки децентралізації та секторальним реформам, найкраще підтвердження правильно обраного 5 років тому курсу Президентом Петром Порошенком в умовах війни, економічної нестабільності у 2014 році», - зазначив у коментарі директор Івано-Франківського ЦРМС Руслан Панасюк.

Сьогодні в Україні успішно впроваджена реформа базового рівня адмінтерустрою, більш відома як децентралізація. Завдяки їй місцеве самоврядування стало не віртуальним, а реальним, з фінансовими і владними повноваженнями. Ефективно втілюються реформи освіти, системи охорони здоров’я. Змінюються підходи до управління громадами. Усе це кропітка, щоденна, системна робота представників місцевого самоврядування, експертів, науковців, посадовців різного рівня за послідовної підтримки Президента і Уряду, каже Руслан Панасюк.

«Не з слів знаю, як непросто втілювати реформи і зміни у життя. Це завжди вимагає твердості, послідовності у прийнятті рішень. Хочу щиро подякувати Петру Порошенку за знакову державницьку позицію, за системні і впевнені кроки у побудові демократичної держави, основою якої є опора на місцеве самоврядування, на безпосередню владу народу», - говорить директор Івано-Франківського ЦРМС.

За словами Руслана Панасюка, зазначені зміни повинні бути закріплені. Пройдено найскладніший етап, на якому не можемо зупинитися. Реформи потрібні не Порошенку, змін і покращення, продовження європейського курсу вимагають українці. Тож очікують на подальшу підтримку реформ новообраним Президентом. Лише завдяки злагодженій командній роботі українці продовжуватимуть будувати конкурентоспроможне місцеве самоврядування та державу, досягатимуть успіхів.

Схожі Новини