Logo
19 Березня 2017, 17:45

Ryanair почав продаж квитків з України. Як купити квиток Ryanair. Покрокова інструкція.

Найбільший авіаперевізник дешевих перельотів Ryanair почав продаж квитків з Києва та Львова. Польоти розпочнуться з жовтня 2017 року.

руан

З Києва Ryanair літатиме у Лондон, Манчестер, Стокгольм і Ейндховен. Рейси до Ейндховена з Києва виконуватимуть тричі на тиждень, до Лондона у "Стенстед" - п'ять разів на тиждень, Манчестера - тричі на тиждень та Стокгольма - чотири рази на тиждень.

Також стало відомо, що рейси зі Львова будуть виконувати до Ейндховена, Лондона, Берліна, Вроцлава, Меммінгена, Кракова та Будапешта.

Ryanair — найбільша в Європі бюджетна авіакомпанія із Ірландії, з головним офісом у Дубліні. Виконує багато бюджетних рейсів з сусідньої Польщі. Авіаквитки зазвичай досить дешеві – з Варшави можна полетіти у Гданськ, Вроцлав чи Осло заплативши за переліт від 19 злотих (4,5€), у Стокгольм і Брюссель від 39 злотих (9€), у Париж, Рим та багато інших міст від 59 злотих (15€).

1

До вашої уваги детальна покрокова інструкція від lowcostavia.com.ua зі скріншотами, у якій знайдете, як купити авіаквиток на сайті Ryanair та здійснити обов’язковий онлайн чек-ін (online check-in).

Важливо! Зверніть увагу на валюту оплати і почитайте нижче, як відмовитися від конвертації валюти Ryanair. Для квитків з України навигідніше оплачувати в Євро.

Уважно ознайомтеся з нормами багажу, процедурою онлайн реєстрації та visa check, щоб не платити додатковий збір в аеропорту вже після купівлі квитка:

послуга самостійно ціна в аеропорту
Реєстрація на рейс (check-in) безкоштовно он-лайн за 4 дні до вильоту 45€
Друк посадкового талону безкоштовно (до 1 грн) 15€

Також пам’ятайте, що без процедури visa check (перевірка візи в аеропорту) Ryanair має право не пустити вас на борт літака, а за перевищення розмірів ручної поклажі може стягнути штраф 50€.

Щоб дізнатися, куди ви можете полетіти з Ryanair, ознайомтеся з інтерактивною картою на сайті авіакомпанії:

2

Пошук можна здійснювати безпосередньо з головної сторінки сайту авіакомпанії, для зручності скористайтеся підбором тарифів з певного аеропорту.

 3

Купівля авіаквитків на сайті Ryanair.

Купити дешеві авіаквитки Ryanair можна на офіційному сайті авіакомпанії.

Переходимо на сторінку Ryanair.com та вводимо напрямок і дату перельоту, які нас цікавлять.

4

Натискаємо Let’s Go! для пошуку.

5

Обираємо переліт на потрібні нам дати, для цього потрібно клікнути на ціну і підтвердити вибір найдешевшого тарифу. Після цього натискаємо Continue (Продовжити).

6

На наступному екрані можна замовити додаткові платні послуги: реєстрований багаж, вибір місця, страховку та інше. Усі ці послуги не є обов’язковими. Обирайте потрібні вам опції або відразу переходіть далі натиснувши Check Out.

7

Якщо ви не обрали платне місце і не хочете користуватися цією послугою, то натисніть Ok, thanks. Під час чек-іну вам буде призначено безкоштовно випадкове місце.

8

Далі вам потрібно зареєструватися (Sign Up) або увійти в свій раніше створений профіль (Log in).

9

Для реєстрації введіть email та придумайте пароль або зареєструйтеся через Facebook чи Google натиснувши відповідну кнопку.

10

Для підтвердження реєстрації у наступному вікні введіть код, що надійде вам на пошту.

11

Далі вводимо Ім’я та Прізвище пасажира чи пасажирів (як написано у закордонному паспорті).

Прокручуємо екран вниз і заповнюємо необхідні дані.

12

Ставимо пташку у полі нижче (Our subscribers get the best offers…), якщо хочете відмовитися від отримання пропозицій Ryanair на пошту.

Далі обираємо спосіб оплати та вводимо дані обраної платіжної системи.

Як відмовитися від конвертації валюти від Ryanair?

Після введення даних платіжної карти уважно подивіться, чи не з’явилося повідомлення про конвертацію валюти.

13

У якій би валюті не була ваша картка краще доручити конвертацію валют банку, а не сайту Ryanair. Залиште ту валюту, яка відображалася при пошуку квитків. Для квитків з України навигідніше оплачувати в Євро.

Натисніть Click here for more information і заберіть пташку у спливаючому вікні.

14

Клікніть на пташку (вказана стрілкою), щоб відмовитися від конвертації.

15

Повідомлення має змінитися на “Are you sure you wish to opt out of Dynamic Currency Conversion?” і валюта поблизу напису Total to pay має бути такою ж, як була при пошуку квитків.

16

Після заповнення всіх даних натискаємо Pay Now.

Оплата авіаквитків може тривати до хвилини часу.

17

При успішній оплаті ви побачите сторінку, на якій буде відображено ваш номер бронювання. Занотуйте його. Зауважте, що бронювання не вважається підтвердженим, доки вам не прийде лист підтвердження на пошту. Лист має надійти за кілька хвилин після бронювання.

18

Вітаємо! Ви придбали авіаквиток Ryanair. Готуйтеся до подорожі і за 4-30 днів до польоту обов’язково виконайте онлайн реєстрацію (online check-in).

 Онлайн реєстрація (online check-in).

На відміну від регулярних авіакомпаній, у більшості лоукост авіакомпаній реєстрація на рейс у аеропорті платна (20 євро у Wizzair і аж 45 євро у Ryanair). Щоб уникнути додаткової оплати після придбання дешевого авіаквитка, реєструватися потрібно самостійно через інтернет. Реєстрація на рейс полягає у введені паспортних даних пасажира та роздруку авіаквитка.

У Ryanair платна онлайн реєстрація на рейс можлива за 30 днів до вильоту. При цьому ви будете мати можливість обрати собі місце у літаку. Безкоштовна онлайн реєстрація можлива за 4 дні до вильоту. У цьому випадку вам буде призначене випадкове місце у салоні.

19

Щоб розпочати онлайн реєстрацію на рейс, на головній сторінці сайту клікніть по вкладці Check-in.

20

Виберіть один із способів, за яким можна ідентифікувати ваше бронювання (номер бронювання + email чи номер бронювання + останні 4 цифри банківської картки).

Введіть дані та натисніть Go.

21

Далі клікніть Check-in Now!

22

Поставте пташку навпроти імені пасажирів, для яких ви хочете здійснити чек-ін.

23

Введіть персональні дані для кожного з пасажирів (національність, дату народження, номер паспорта та термін його дії) і натисніть Continue.

24

Чек-ін доступний за 30 днів до вильоту, але з платним вибором місця. Безкоштовна онлайн реєстрація можлива за 4 дні до вильоту.

Переконайтеся, що обрано Free allocated seating i натисніть Continue.

Важливо! Якщо ви подорожуєте з дитиною, то безкоштовний вибір місць буде недоступний. Вам доведеться заплатити і вибрати місце. Таке правило введено з 1 вересня 2016 року.

25

На наступному екрані з додатковими послугами клікніть Continue

26

На цій сторінці ви можете переглянути, роздрукувати та зберегти ваші квитки.

27

Ось так виглядає квиток Ryanair.  Роздрукуйте його на стандартному листку А4, можна і на чорно-білому принтері (Print now), або збережіть (Save as PDF), щоб роздрукувати згодом.

В аеропорту обов’язково зробіть Visa Check.

 Аеропорт, visa check, перевірка багажу, посадка на літак.

 Трансфер у аеропорт

Дізнайтеся заздалегідь, скільки часу займає трансфер у аеропорт. Уважно плануйте свій час і приїжджайте в аеропорт за 2 години до часу вашого відльоту. Краще довше почекати на літак, ніж пропустити його через банальні затори дорогою. Зауважте, що у деяких аеропортах лише черга на проходження контролю безпеки може зайняти більше, ніж півгодини часу.

 Visa check

В аеропорту, з закордонним паспортом та роздрукованим квитком, вам обов’язково потрібно підійти до стійки реєстрації Ryanair для перевірки візи (visa check). У вас перевірять документи і поставлять відмітку (печатку чи підпис) на квитку. Без цієї відмітки вас можуть не пустити у літак. Детальніше на сайті Ryanair.

Зараз на багатьох внутрішніх рейсах процедура visa check не є обов’язковою. Але краще перестрахуватися і перепитати на стійці Ryanair детальну інформацію.

 Норми багажу

У лоукоста Ryanair в ціну квитка входить лише багаж у ручній поклажі: одна сумка не більше 55x40x20 cm і друга не більше 35x20x20 cm.

28

Перед поїздкою уважно виміряйте габарити вашої сумки чи рюкзака. Розміри не повинні перевищувати 55x40x20 см. Якщо розмір сумки буде більше дозволених навіть на 2-5 см, то існує імовірність, що вас змусять заплатити штраф 50 євро безпосередньо перед посадкою в літак. Рюкзаки перевіряють менш прискіпливо, тому їх розміри можуть перевищувати дозволені на 5-10 см.

В аеропорті біля стійок реєстрації Ryanair і перед входом у літак стоять стійки для перевірки розмірів ручної поклажі. Якщо ваша сумка поміщається у рамку, то все добре, якщо ні – платіть штраф 50 євро.

29

При бажанні ви можете перепакувати деякі речі у куртку, Ryanair не буде вважати їх за багаж :)

Корисні посилання

Ryanair.com – офіційна сторінка авіакомпанії. Route Map – карта маршрутів Ryanair. Fare Finder – інструмент для пошуку дешевих квитків від Ryanair. Kiwi.com  – зручний пошук авіаквитків лоукостів. Виконає онлайн чек-ін за вас автоматично. Manage Booking – управління бронюванням (внесення змін, придбання додаткових послуг). Table of Optional Fees – ціни на додаткові послуги (багаж та інше). Customer Care – центр з підтримки користувачів Ryanair. Travel Ideas – акції та готові ідеї маршрутів з перельотами Ryanair. HotelsCombined.com – порівняння цін і бронювання готелів по всьому світу.