23 Червня 2015, 09:53

Самбістка з Івано-Франківщини Олена Сайко виборола "срібло" Євроігор-2015 (ФОТО)

Надвірнянка Олена Сайко стала срібною призеркою європейських ігор в Баку в турнірі з боротьби самбо.

3

Вчора, 22 червня, в Баку відбувся розіграш нагород у турнірі з самбо. Із шести українських спортсменів найкращий результат показала Олена Сайко з Надвірної, яка виборола срібну нагороду у ваговій категорії до 64 кг.

Олена вдало провела чвертьфінальну та півфінальну сутички, не залишивши шансів суперницям з Франції Сарі Локо (3:1) та молдавській спортсменці Катерині Крету (3:1).

У фіналі Сайко з рахунком 1:2 поступилася в понеділок Тетяні Мацко з Білорусі. Бронзових нагород удостоєні росіянка Ганна Щербакова і Сара Локо з Франції.

Новоспечена срібна призерка І Європейських ігор з самбо Олена Сайко прокоментувала свій виступ прес-службі НОК України:

«У півфіналі боролася з молдавською спортсменкою й в цьому поєдинку потягнула шию, тому налаштуватися на фінал було дуже непросто. Однак самбо вимагає від спортсмена у будь-якій ситуації тримати себе у руках». «У фінальній сутичці проти білоруски почала не дуже добре, але потім перевага була на моєму боці. Щоб дожати суперницю мені не вистачило зовсім трохи часу. До речі, в тому поєдинку моя суперниця травмувала руку, але трималася до кінця та не здавалася. Нажаль, я й мій тренер дещо засмучені, що не вдалося взяти «золото». Однак я рада, що здобула срібну медаль, адже це медаль для нашої збірної». «Тепер поїду додому в моє рідне місто Надвірна на Івано-Франківщині, де мене зустрінуть мої батьки, чоловік, друзі. А вже за тиждень знову тренування, адже попереду світова першість в Марокко й чемпіонат світу серед військовослужбовців в Кореї».