Logo

18 Травня 2015, 21:15

Щасливі діти, заплакані жінки: Бійці батальйону "Івано-Франківськ" повернулись із зони АТО (ФОТО)

Сьогодні додому із зони АТО повернулися близько сотні бійці зведеного загону прикарпатської міліції.

1

Вже традиційно під стінами УМВС із хлібом та сіллю їх зустрічали рідні, друзі та колеги. Автобус з українськими захисниками заїхав на Сахарова з Чорновола, жінки схвильовано перешіптуються "чого так далеко" та "нікого не видно". Хлопці намаються вишикуватись, лунає крик від командира "Шапки зніміть!", хтось з бійців жартує, що треба "файно ставати, бо мами дивляться". Витроїлись. Всі засмаглі, з посмішкою на вустах, а дехто - навіть з цуценятком, пише Бліц-Інфо.

Оркестр заграв Гімн України, бійці з рукою на серці активно підспівують.

Звертаючись до щойноприбулих правоохоронців, начальник УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Віктор Шкутов зазначив, що вони вже вкотре підтвердили свій професіоналізм, та вірність Батьківщині. А також отримали схвальні відгуки від керівництва донецької міліції. Тож, всіх 95 бійців нагородили грамотами та грошовими винагородами.

За словами командира зведеного загону правоохоронців Олега Євченко, у зоні АТО бійці виконували спецзавдання, патрулювали на блок-постах та охороняли стратегічні об'єкти. Він зауважив, що ротація була складною, оскільки правоохоронці охороняли громадський порядок під час травневих свят.

Натомість дітлахи не могли дочекатись завершення урочистестей і кидались в обійми бійців. Півторарічний малюк як тільки впізнав серед вояків татка, одразу ж кинувся до нього. І відірвати його не вдавалось ані розчуленій мамі, ані зворушеному бійцю. Тож так і слухав боєць промову головного міліціонера. Водночас, з іншого боку трохи старший від малюка хлопчик намагається хоча б притулись до тата, поки триває офіційна частина. Нарешті все закінчилось, тож можна до тата, на ручки.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21