Logo
11 Листопада 2014, 15:35

Середовище «Тепле місто» презентувало свій новий сайт

Середовище «Тепле місто», відоме своїми проектами, які спрямовані на прогрес та покращення життя Івано-Франківську, презентувало сьогодні свій новий сайт.

ТМ

«Перед нами була поставлена задача розробити сервіс середовища «Тепле місто», яке розвивається швидкими темпами, охоплює все більшу аудиторію, більше напрямків. Для того, щоб це середовище було більш інформативним і всі могли розуміти, чим же саме займається «Тепле місто» було прийнято рішення розробити сайт», – зазначив на презентації розробник сайту Юрій Сивак.

Він додав, що сайт являє собою, свого роду,  конструктор, який не є якоюсь сталою величиною, постійно буде розростатися, збільшуватися, будуть додаватись нові проекти, нові розділи та напрямки.

На сайті можна ознайомитися з проектами, які організовуються середовищем «Тепле місто». Зокрема, такі проекти як «Urban space 100», «Тепле веломісто»,  Дитячий міський простір «Місто дружнє до дітей», «Теплий АРТ», «Теплі поштівки» та інші.

Крім цього, за словами в.о. керуючого середовища «Тепле Місто» Юрія Филюка, на сайті є спеціальна функція «Підтримати». Через неї кожен бажаючий зможе запропонувати «Теплому місту» свою допомогу, як фінансову, так й ідейну.

Схожі Новини